Directie:

Veer Dusauchoit, Inhoudelijk directeur, e-mail: veer.dusauchoit@derodeantraciet.be
Rina Robben, Zakelijk directeur, e-mail: rina.robben@derodeantraciet.be

Coördinatoren:

Kris Hermans, Coördinator Sport, e-mail: kris.hermans@derodeantraciet.be
Katrien Mestdagh, Coördinator Cultuur, e-mail: katrien.mestdagh@derodeantraciet.be

Stafmedewerker:

Gino Campenaerts, Stafmedewerker, e-mail: gino.campenaerts@derodeantraciet.be

Secretariaat:

Jan Vanherp, e-mail: jan.vanherp@derodeantraciet.be

Communicatie:

Tine Nelissen, e-mail: tine.nelissen@derodeantraciet.be

Cultuurfunctionarissen:

Antwerpen: Rob Raymaekers, e-mail: rob.raymaekers@derodeantraciet.be
Beveren: Katrien Mestdagh, e-mail: katrien.mestdagh@derodeantraciet.be
Brugge: Tine Van Laeken, e-mail: tine.vanlaeken@derodeantraciet.be
Dendermonde: Frederik Janssens, e-mail: frederik.janssens@derodeantraciet.be
Gent: Bjorn Callens, e-mail: bjorn.callens@derodeantraciet.be
Hasselt: Nele Vanderstraeten, e-mail: nele.vanderstraeten@derodeantraciet.be
Hoogstraten: Thomas Baeckens, e-mail: thomas.baeckens@derodeantraciet.be
Ieper: Tine Van Laeken, e-mail: tine.vanlaeken@derodeantraciet.be
Leuven Centraal : Sabine De Bock, e-mail: sabine.debock@derodeantraciet.be
Leuven Hulp: Lies Kortleven, e-mail: lies.kortleven@derodeantraciet.be
Mechelen: Karin Nolmans, e-mail: karin.nolmans@derodeantraciet.be
Merksplas: Rob Raymaekers, e-mail: rob.raymaekers@derodeantraciet.be
Oudenaarde: Tine Van Laeken, e-mail: tine.vanlaeken@derodeantraciet.be
Ruiselede: Bjorn Callens, e-mail: bjorn.callens@derodeantraciet.be
Sint Gillis: Jelle Miechielsen, e-mail: jelle.miechielsen@derodeantraciet.be
Turnhout: Frederik Janssens, e-mail frederik.janssens@derodeantraciet.be
Vorst/Berkendael:  Jelle Miechielsen, e-mail:  jelle.miechielsen@derodeantraciet.be
Wortel: Thomas Baeckens, e-mail: thomas.baeckens@derodeantraciet.be

Sportfunctionarissen:

Antwerpen: Tom Huys, e-mail: tom.huys@derodeantraciet.be
Beveren: Gino Campenaerts, e-mail: gino.campenaerts@derodeantraciet.be
Brugge: Emma Dooms, e-mail: emma.dooms@derodeantraciet.be
Dendermonde: Jelle Miechielsen, e-mail: jelle.miechielsen@derodeantraciet.be
Gent: Heather Loontjens, e-mail: heather.loontjens@derodeantraciet.be
Hasselt: Koen Korteweg, e-mail: koen.korteweg@derodeantraciet.be
Hoogstraten: Kris Hermans, e-mail: kris.hermans@derodeantraciet.be
Ieper: Emma Dooms, e-mail: emma.dooms@derodeantraciet.be
Leuven Centraal: Ine Melis, e-mail: ine.melis@derodeantraciet.be
Leuven Hulp: Ine Melis, e-mail: ine.melis@derodeantraciet.be
Mechelen: Tom Huys, e-mail: tom.huys@derodeantraciet.be
Merksplas: Koen Korteweg, e-mail: koen.korteweg@derodeantraciet.be
Oudenaarde: Heather Loontjens, e-mail: heather.loontjens@derodeantraciet.be
Ruiselede: Heather Loontjens, e-mail: heather.loontjens@derodeantraciet.be
Sint Gillis: Jelle Miechielsen, e-mail: jelle.miechielsen@derodeantraciet.be
Turnhout: Gino Campenaerts, e-mail: gino.campenaerts@derodeantraciet.be
Vorst/Berkendael: Jelle Miechielsen, e-mail: jelle.miechielsen@derodeantraciet.be
Wortel: Koen Korteweg, e-mail: koen.korteweg@derodeantraciet.be

Cursusbegeleiders ‘Slachtoffer in Beeld-in detentie’:

Sabine De Bock, e-mail: sabine.debock@derodeantraciet.be
Joëlle Kermarrec, e-mail: joelle.kermarrec@derodeantraciet.be
Fons Van den Broeck, e-mail: fons.vandenbroeck@derodeantraciet.be
Sarah Van Pelt, e-mail: sarah.vanpelt@derodeantraciet.be